W czwartkowy wieczór, 12 czerwca 2025 r. podczas uroczystej gali w Warszawie, ogłoszono laureatów czwartej edycji prestiżowego plebiscytu Best Managed Companies Poland. Ceramika Paradyż po raz kolejny znalazła się w gronie najlepiej zarządzanych prywatnych firm w Polsce, utrzymując tytuł w procesie re-certyfikacji.

Tytuł Best Managed Company jest wyrazem uznania dla kultury organizacyjnej, sukcesów operacyjnych i ducha przedsiębiorczości naszej organizacji. Jak wynika z oceny komisji, standardy zarządzania w Ceramice Paradyż w niczym nie odbiegają od wzorców najlepszych firm, nie tylko w Europie. Polskie przedsiębiorstwa prywatne rozwijają się dynamicznie, łatwo adaptują się do zmieniających się okoliczności, potrafią szybko wychwycić szanse rynkowe. Kryzysy i zagrożenia, które skoncentrowały się na polskim rynku w stosunkowo krótkim czasie, pozwoliły nam na zdobycie większej odporności na przeróżne zawirowania. Jestem dumny, że Ceramika Paradyż czwarty raz z rzędu otrzymała certyfikacje do tego zaszczytnego tytułu. Serdeczne dziękuję za codzienne zaangażowanie i gratuluję tego wyróżnienia całej załodze marki PARADYŻ
- powiedział Piotr Tokarski, Prezes Zarządu Ceramiki Paradyż, który odbierał wyróżnienie.
Ceramika Paradyż jest rodzinną firmą z polskim kapitałem, czołowym w kraju producentem płytek ceramicznych, spieków kwarcowych, wyposażenia domu i ogrodu oraz wizytówką polskiego przemysłu na świecie. Od 36 lat napędza wzornictwo, tworząc i dostarczając Klientom w ponad 50 krajach innowacyjne produkty o unikatowym designie oraz najwyższej jakości.
Firma jest laureatem najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie designu i gospodarki, m.in.: Dobry Wzór 2024, ADC Award 2022, Bronze A’Design 2020, IF Design 2017, Red Dot 2016, a także Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP oraz plebiscytu najlepiej zarządzanych przedsiębiorstw prywatnych w Polsce „Best Managed Companies Poland”. Ceramika Paradyż to wieloletni Mecenas Łódź Design Festival największego wydarzenia poświęconego wzornictwu w tej części Europy, Partner Pawilonu Polskiego podczas Biennale w Wenecji oraz współinicjator akcji na rzecz poprawy jakości i estetyki w przestrzeni miejskiej.
Zapraszamy na www.paradyz.com